Gazi Üniversitesi Yüksek Maaş Sözleşmeli Personeli Alımı İlanı Yayınlandı

Gazi Üniversitesi Yüksek Maaş Sözleşmeli Personeli Alımı İlanı Yayınlandı

Gazi Üniversitesi Kamu Personeli alımı yapacağını ilan etti. Yayınladığı ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı gerçekleştirilecek.

Gazi Üniversitesi Yayınladığı Kamu Personeli alımı ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı gerçekleştirilecek. Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvanlar 1 adet ağ uzmanı ve 2 adet sistem uzmanı olmak üzere 2f arklı unvanda toplam 3 adet personel alınacak.

Adaylarda Aranan Genel Şartalar

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olma, dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olma, en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunma, Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olma şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Adayların gazi üniversitesi resmi internet adresinden üye girişi yaparak başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir.

Başvuru Tarihi

İlana başvuru yapmak isteyen  adaylar için başvurular bu gün itibari ile başlamış olup en geç başvurular 10 Mayıs 2021 tarihi olduğu belirtildi.

İlan metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.