Gaziantep İslam, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 10 Sözleşmeli Memur Alımı Resmi Gazete’de

Gaziantep İslam, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 10 Sözleşmeli Memur Alımı Resmi Gazete'de
Gaziantep İslam, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 10 Sözleşmeli Memur Alımı Resmi Gazete'de
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gaziantep İslam, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi yaptığı açıklamada alınacak 10 personelden Üniversitenin birimlerinde çeşitli pozisyonlarda sözleşmeli personel olarak görevlendirileceğini açıkladı.

Adaylarda aranan genel nitelikler

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartlan taşımak, Askerlik ile ilişiği olmamak (fiilen yapmış, muaf veya tecilli olmak), Son 1 yıl içinde sözleşmeli çalıştığı bir kurumdan sözleşmesi fesih edilmemiş olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak şartları aranmaktadır.

Kütüphaneci için ayrıca aranan nitelikler

Yüksek öğretim kurumlarının lisans düzeyinde eğitim veren; bilgi ve belge yönetimi, kütüphanecilik, arşivcilik ve dokümantasyon ve enformasyon bölümlerinin birisinden mezun olmak ve KPSSP3 puan türünden puanı olmak şartları aranmaktadır.

Büro Personeli için ayrıca aranan nitelikler (1.)

Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı Ön Lisans programlarının birinden mezun olmak ve KPSSP3 puan türünden puanı olmak şartları aranmaktadır.

Büro Personeli için ayrıca aranan nitelikler (2.)

Fakültelerin Kamu Yönetimi Bölümü lisans mezunu olmak, Microsoft Office Excel, Microsoft Office Access, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, İnsan Kaynaklan Yönetimi ve Muhasebe ile ilgili sertifikaları olmak ve KPSSP3 puan türünden puanı olmak şartları aranmaktadır.

Programcı için ayrıca aranan nitelikler

Fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği bölümlerinin birinden mezun olmak, Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavında (YDS) en az (D) düzeyinde İngilizce puanına sahip olmak, Alanında en az 2 (iki) yıl tecrübeli olmak ve KPSSP3 puan türünden puanı olmak şartları aranmaktadır.

Destek Personeli için ayrıca aranan nitelikler 

Lise mezunu olmak, temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ve benzeri engeli bulunmamak ve KPSSP94 puan türünden puanı olmak şartları aranmaktadır.

Mühendis için ayrıca aranan nitelikler

Fakültelerin İnşaat Mühendisliği bölümü mezunu olmak, Beton Teknolojileri ve Doğru Beton Uygulamaları Sertifikasına sahip olmak, Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği Eğitim Sertifikası ve İdecad Versiyon 10 Tanıtım Sertifikalarına sahip olmak ve KPSSP3 puan türünden puanı olmak şartları aranmaktadır.

Mimar için ayrıca aranan nitelikler

Fakültelerin Mimarlık bölümü lisans mezunu olmak, EKB Uzmanı belgesi, Proje Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve Kamu İhale Mevzuatı sertifikalarına sahip olmak, Yabancı Dil sınavlarının birinde en az 50 (Elli) puan almış olmak ve KPSSP3 puan türünden puanı olmak şartları aranmaktadır.

Tekniker için ayrıca aranan nitelikler

Elektrik Bölümü Ön Lisans programlarının birinden mezun olmak, belgelendirmek şartıyla alanında en az 2 yıl tecrübeli olmak ve KPSSP93 puan türünden puanı olmak şartları aranmaktadır.

Teknisyen için ayrıca aranan nitelikler

Orta öğretim programlarının Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme bölümü mezunu olmak, belgelendirmek şartıyla alanında Devlet kurumlarında 7 (yedi) yıl çalışmış olmak, Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer ateşçisi belgesi ve Isıtma ve Sıhhi Tesisat Usta Öğreticilik Belgesine sahip olmak ve KPSSP94 puan türünden puanı olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli, Zamanı ve Yeri

Adaylar ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden (28 Şubat 2020) itibaren 15 gün içinde Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi resmi internet sayfasından ilan tarihi
İtibarı ile temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte (belgelerin aslı görülerek Personel Dairesi Başkanlığınca onaylanmış) Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta, fax ve internet kanalıyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Adaylardan istenen belgeler

Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, Diploma veya mezuniyet belgesi aslı ve fotokopisi, KPSS sınavının ilgili puan türünden alınan belge, Deneyim belgesinin aslı veya onaylı sureti, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve 1 adet vesikalık fotoğraf istenmektedir.

Daha detaylı bilgi ve başvuru kılavuzu için lütfen tıklayınız.

Gaziantep İslam, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 10 Sözleşmeli Memur Alımı Resmi Gazete’de

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın