Gaziantep Üniversitesi 36 Temizlik Personeli Alımı Yapacak

Gaziantep Üniversitesi 36 Temizlik Personeli Alımı Yapacak

Kamu temizlik personeli alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan duyurularda Gaziantep üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 36 tane kamu işçi alımı yapılacak.

Üniversite işçi alımı için başvuru işlemlerinde bulunmak isteyen kişilerin Ortaöğretim mezunu olmaları, İşyerinin bürolarında, açık alanlarında temizlik yapabilmeleri ve evrak taşıma, içecek hazırlama ve servis yapma gibi çeşitli büro hizmetlerinde istihdam edileceklerdir.


GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI


Gaziantep Üniversitesi temizlik görevlisi alımı son başvuru tarihi 30.10.2021 olarak açıklandı.

Bütün adayların üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru formunu bu siteden indirebilirsiniz www.gantep.edu.tr

Telefon Bilgisi: 0 342 317 13 10 - 0 342 317 13 03


ÜNİVERSİTE İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Gaziantep Üniversitesi 36 Temizlik Personeli için ilan edilen duyurulara başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Kamu temizlik personeli alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

 

isci-alimi.jpg

 

Üniversite işçi alımı için başvuru işlemlerinde bulunmak isteyen kişilerin ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Bütün adayların üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen başvuru yapmaları ve duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Kamu işçi alımı için yayınlanmış olan Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların Ortaöğretim mezunu olmaları ve gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Üniversite işçi alımı için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların içecek hazırlama ve servis yapma gibi çeşitli büro hizmetlerinde tecrübeli olması ve Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.