Gaziantep Üniversitesi 5 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Gaziantep Üniversitesi 5 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor
Gaziantep Üniversitesi 5 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gaziantep Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana göre alınacak 5 sözleşmeli personelin 3 Sağlık Teknikeri, 1 Diğer Sağlık Personeli ve 1 Psikolog olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Adaylar başvurularını ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı günü (8 Aralık 2020) izleyen 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) Üniversite web sayfasından online olarak yapacaklardır. 

Adaylarda aranan ortak nitelikler

T.C. Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak ve 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Ayrıca adayların; 2020 yılı KPSS sınavına girmiş olmak (Lisans mezunları için KPSS P3, Önlisans mezunları için KPSS P93 puanı esas alınacaktır. Adayların 2020 yılı KPSS puanının, başvurduğu nitelik kodunda aranan öğrenim şartına uygun olması gerekmektedir), Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumun bulunmaması gerekmektedir, Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesi gereğince, “sözleşmeli olarak istihdam edilenler hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olması gerekmektedir.

Diğer Sağlık Personeli İçin Aranan Nitelikler (1 Personel)

Kimya bölümü Lisans mezunu olmak, En az 8 (Sekiz) yıl bir üniversite hastanesinde TPN, Kemoterapi ve Aseptik ilaç hazırlama ünitelerinde çalışmış olmak ve belgelemek, TPN hazırlama teknikleri sertifikasına sahip olmak ve belgelemek, Antineoplastik ilaç hazırlama teknikleri ve güvenli oda yönetimi sertifikasına sahip olmak ve belgelemek.

Psikolog İçin Aranan Nitelikler (1 Personel)

Psikoloji bölümü lisans mezunu olmak, En az 2 (İki) yıllık kamu tecrübesine sahip olmak ve belgelemek, Oyun terapi sertifikasına sahip olmak ve belgelemek, Aile danışmanlığı sertifikasına sahip olmak ve belgelemek, Madde bağımlılığı sertifikasına sahip olmak ve belgelemek.

Sağlık Teknikeri İçin Aranan Nitelikler (3 Personel)

Acil bakım teknikerliği, Acil yardım teknikerliği, Ambulans ve acil bakım teknikerliği, Paramedik, Acil yardım, Ambulans ve acil bakım, İlk ve acil yardım önlisans programlarının birinden mezun olmak, UMKE sertifikasına sahip olmak ve belgelemek, Sağlık bakanlığı tarafından düzenlenen Temel modül eğitimine katılmak ve belgelemek, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve belgelemek, Bir üniversite hastanesinde en az 3 (Üç) yıl çalışmış olmak ve belgelemek, Erişkin ileri yaşam destek eğitimine katılmak ve belgelemek, Çocuklarda ileri yaşam destek eğitimine katılmak ve belgelemek, Travma ileri yaşam destek eğitimine katılmak ve belgelemek.

Adaylardan istenen belgeler

Online Başvuru Formu (kurum web sayfasındaki istenen online başvuru bilgileri eksiksiz doldurulacaktır, KPSS Puanı kısmına arasında virgül (,) kullanarak sonuç belgesindeki ilgili puanın tam olarak girilmesi gerekmektedir.), İş Talep Başvuru Formu (Online başvuru sayfasından ulaşılabilecek başvuru formu bilgisayar ortamında eksiksiz olarak doldurulup ilgili alana yüklenecektir.), Öğrenim Belgesi (barkodlu e-Devlet çıktısı veya öğrenim belgesinin bir sureti ilgili alana yüklenecektir.), 2020 yılı KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesinin internet çıktısı. (Kontrol kodu olan KPSS sonuç belgesi online başvuru sistemindeki ilgili alana yüklenecektir.), Deneyim Belgesi ve/veya Sertifika (Aranan niteliklerde istenen unvanlar için; ilgili deneyim belgesi, kullanıcı belgesi, sertifika vb. belgeler online başvuru sistemindeki ilgili alana yüklenecektir. Yerleşmeye hak kazanan adaylardan, daha sonra evrak tesliminde bu belgelerin asıllarının ibrazı istenecektir.) istenmektedir.

Başvuru kılavuzu.

Gaziantep Üniversitesi 5 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın