Gazipaşa Belediyesi İnşaat Mühendisi Alacak

Gazipaşa Belediyesi İnşaat Mühendisi Alacak

Gazipaşa Belediyesi Selinus İnş. Malz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 1 personelin kurum bünyesinde İnşaat Mühendisi olarak istihdam edileceği belirtiliyor.

Gazipaşa Belediyesi Selinus İnş. Malz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. yaptığı açıklamada alınacak 1 personelin kurum bünyesinde İnşaat Mühendisi olarak istihdam edileceğini belirtti.

Adaylarda aranan nitelikler

18 yaşını doldurmuş olmak, İnşaat bölümü Lisans mezunu olmak, Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak, Erkek olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı bulunmamak, Affa uğramış olsalar bile belirli suçlardan hükümlü bulunmamak, Son 1 yıldır Gazipaşa ilçesinde ikamet ediyor olmak, Emeklilik, yaşlılık ve malullük aylığına hak kazanmamış olmak, İnşaat Mühendisliği alanında şantiye ve arazi işlerinde deneyimli olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Başvuru dilekçesi, 2 adet fotoğraf, Adli sicil kaydı, Sağlık raporu, Nüfus kaydı, Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, Askerlik durumu gösterir belge, SBK hizmet dökümü, Eğitim durumunu gösteren belge, Varsa ehliyet sertifika vs belgeler ve İkametgah belgesi istenmektedir.

Adaylar için başvuru tarihi 9 Nisan – 10 Nisan 2020’dir.

Adaylar başvurularını şahsen yapacaklardır.

Daha detaylı bilgi ve başvuru kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.