Gebze Üniversitesi 15 Güvenlik Temizlik Personeli Alımı Yapıyor

Gebze Üniversitesi 15 Güvenlik Temizlik Personeli Alımı Yapıyor

Gebze Teknik Üniversitesi İŞKUR’da yaptığı açıklamada alınacak 15 Personelin Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Görevlisi olarak kurum bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Gebze Teknik Üniversitesi tarafından İŞKUR’da yapılan açıklamaya göre alınacak 15 Personelin daimi kadroda 9 Güvenlik Görevlisi ve 6 temizlik görevlisi kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Güvenlik Görevlisi için aranan nitelikler

Lise ve dengi okul mezunu olmak, 18 – 30 yaş arasında olmak (9 Haziran 2002 – 5 Haziran 1990), 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 14. maddesinde belirtilen Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak, Özel Güvenlik Kimlik (silahsız) kartına sahip olmak, (Kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması gerekmektedir), Kadın adaylarda en az 160 cm boyunda olmak, Erkek adaylarda en az 170 cm boyunda olmak, Görevini devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık problemi bulunmamak, Üniversitenin tüm yerleşkelerinde (Merkez ve ilçeler) iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak ve Kocaeli merkez ve belirtilen ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi için aranan nitelikler

En az İlköğretim mezunu olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak (9 Haziran 2002 – 5 Haziran 1990), Erkek adaylar için; askerlik ile ilişiği olmamak veya askerlik çağına gelmemiş olmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Görevini devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık problemi bulunmamak ve Kocaeli merkez ve belirtilen ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylar için kura çekimi 11 Mayıs 2020 tarihinde Saat: 13:00’da Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Yerleşkesi Kültür Merkezi Pembe Salonda yapılacaktır.

Kura çekimi sonucunda belirlenen adaylar sözlü sınava alınacaktır. Sözlü sınav yeri ve tarihleri üniversite internet sitesinde ilan edilecek olup adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Adaylar için son başvuru tarihi 9 Haziran 2020’dir.

Adaylar için kura çekimi 16 Haziran 2020 Salı günü saat 14:00’de Gebze Teknik Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde, Sözlü Sınav ise 24 Haziran 2020 Çarşamba günü saat 10:00’da Rektörlük Binasında yapılacaktır.

Adaylar için İŞKUR ilan numaraları 00005518672 ve 000055187758’dir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.