Güncel Kamu Memur Alımı İlanları İle KPSS Şartsız Personel Alımı

Güncel Kamu Memur Alımı İlanları İle KPSS Şartsız Personel Alımı

Kamu kurumu için açıklanmış olan KPSS'siz memur alımı duyuruları ile İstanbul belediyesi birimlerinde istihdam edilmek üzere kameraman asistanı alımı yapılacaktır.

Kamu için memur alımı kapsamında başvuru işlemleri yapacak adayların ilgili bölüm mezunu olması gerekiyor.


BAŞVURU BİLGİLERİ


•    İstanbul dijital medya kurumu için son başvuru tarihi 22.10.2021 olarak açıklandı.

•    Bütün adaylar iş başvurusu işlemleri için aşağıda yazılı kurum sitesi üzerinden özgeçmişlerini yollayarak başvuracaklar.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


BAŞVURU ŞARTLARI


1.    İstanbul iş ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin Türk vatandaşı olması, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

2.    KPSS’siz memur alımı için çalışmak isteyenlerin dijital profesyonel ve DSLR video kameralar ile ilgili temel düzeyde bilgi sahibi olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

3.    Belediye işçi alımı için başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin program, belgesel ve haber video çekim işlemlerinde tecrübeli olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

4.    Kamu personel alımı için İBB alımlarına başvuru yapacak vatandaşların program, belgesel ve video çekim işlemlerinde kamera saha ekipmanlarını kullanma bilgisine sahip olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

5.    Kameraman asistanı alımları için başvuracakların çalışma esnasında ağır kaldırmaya engel olacak bedensel kusurlarının olmaması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.