Güncel kamu şoför alımı başvuru şartları

Güncel kamu şoför alımı başvuru şartları

Kamu personel alımı yapılabilmesi için yayını yapılan duyurularda Giresun Dereli belediyesi için kamu şoför alımı ve başvuru şartları açıklandı.

Belediye işçi alımı geneli içinde Dereli belediyesi güncel kamu şoför alımı için başvuru yapmak isteyenlerin asgari ilkokul mezunu olmaları ve medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmaları gerekiyor.


Güncel kamu şoför alımı başvuru şartları bilgileri


Giresun iş ilanları personel alımı için son başvuru tarihi 20.12.2021 olarak açıklandı.

Güncel işçi alımı için başvuruların kuruma şahsen yapılması gerekiyor.


Kamu şoför alımı başvuru şartları


İş başvurusu yapmak isteyenlerin görevlendirildikleri birimlerde kurallara uygun olarak çalışmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, kazma ve yükleme iş makinesi belgelerine sahip olmaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Giresun iş ilanları için görev almak isteyenlerin açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmesi, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, en az ilköğretim mezunu olmaları ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Dereli belediyesi işçi alımı için çalışmak isteyen vatandaşların kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması, görevi ile ilgili araç, gereçlerin bakımını yapabilmesi ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Bütün başvuru sahiplerinin iletişim becerilerine sahip olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, araç-gereç ve ekipmanların etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum