Güncel Memur Alımı İlanları İle Belediyeye 10 Büro Personeli Alınacak

Güncel Memur Alımı İlanları İle Belediyeye 10 Büro Personeli Alınacak

Kamu memur alımı genelinde açıklanmış olan bilgilerde Antalya büyükşehir belediyesi birimlerinde KPSS şartsız çalıştırılmak üzere 10 adet büro personeli alımı yapılacak.

Antalya belediyesi memur alımı için iş başvurusu yapmak isteyen adayların en az lisans mezunu olmaları, psikolojik danışmanlık ve rehberlik (PDR) mezunu olmaları ve Antalya il sınırları içinde yaşıyor olmaları gerekiyor.


GÜNCEL MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Antalya belediyesi insan kaynakları için eleman son başvuru tarihi 27.10.2021 olarak duyuruldu.

Gerekli olan iş başvurusu için bütün bay ve bayan adayların belediyenin hizmet binasına şahsen başvurmaları gerekiyor.

Antalya Belediyesi Telefonu: 0 242 249 50 00


ANTALYA BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Güncel Memur Alımı İlanları Kapsamında ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Belediyeye 10 Büro Personeli için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Antalya belediyesi memur alımı için iş başvurusu yapmak isteyen adayların Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Kamu memur alımı genelinde açıklanmış olan duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

 

kamu-ilanlar.jpg

 

duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

KPSS şartsız çalıştırılmak üzere 10 adet büro personeli alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Gerekli olan iş başvurusu için bütün bay ve bayan adayların yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.