Güncel Olarak 128 Kamu Temizlik Personeli Alımı İlanı Yayınlandı

Güncel Olarak 128 Kamu Temizlik Personeli Alımı İlanı Yayınlandı

Kamu işçi alımı ilanları kapsamı içinde resmi olarak duyurusu yapılan bilgilerde Konya büyükşehir belediyesi kuruluşu olan sanat ve kültür hizmetleri birimlerine 128 temizlik görevlisi alımı yapılacak.

Konya iş ilanları genelinde çalışmak isteyen adayların kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az ilkokul mezunu olmaları ve 35 yaşından büyük olmamaları gerekiyor.


KAMU TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI BİLGİLERİ


Kültür sanat eleman alımı için son başvuru tarihi 21.11.2021 olarak bildirildi.

İş başvuruları için bütün vatandaşların aşağıda yazılı bulunan link üzerinden işlem yapması gerekmekte.

https://isbasvuru.konya.bel.tr

 

kamu-belediye-temizlik-personel-alimi.jpg

 


KONYA BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Belediye eleman alımları için başvuru düzenlemek isteyenlerin düzenleme ve temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve Konya il sınırları içinde ikamet ediyor olmaları gerekmekte.

Bütün adayların genel bakımlarının yapılmasını sağlamalı, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve temizlik malzemelerine karşı bir alerjik durumlarının olmaması ayrıca emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Belediye başkanlığı alımları için çalışmak isteyenlerin mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak çalışması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, kontrollerinin dikkatli bir şekilde yapılmasını sağlama ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Bütün başvuru gerçekleştirecek olan vatandaşların işin bitiminden sonra tüm ekipmanların toplanmasını yapması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve çalışma bölgesinin temizliğinin yapması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum