Kamu Kurumuna 59 Sınavsız Kadrolu Şoför Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna 59 Sınavsız Kadrolu Şoför Alımı Yapılacak

Kamu şoför alımı ilanları kapsamı için açıklanan bilgilerde İzmir büyükşehir belediyesi kuruluşu olan İZELMAN bünyesine 59 daimi şoför alımı yapılacak.

Başvuru yapanların en az ortaokul mezunu olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve 40 yaşından büyük olmaması gerekiyor.


KADROLU ŞOFÖR ALIMI


İzelman işçi alımı için son başvuru tarihi 18.11.2021 olarak bildirildi.

Bütün vatandaşların aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini yollayarak başvuru yapmaları gerekiyor.

basvuru@izelman.com.tr

 

izmir-izelman-sofor-alimi.jpg

 


KAMU ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


İzmir belediyesi işçi alımı genelinde başvuru yapacak olan kişilerin kullanmakta olduğu aracın temizliğini yapması, Sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve tercihen İzmir il sınırları içinde yaşıyor olması gerekiyor.

İzelman kurumu personel alımı için çalışmak isteyenlerin aracın bütün bakım işlerinin yapılmasını sağlamak, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve arıza durumlarında onarımı için gerekli işlemleri bilgilendirme yapması gerekiyor.

Bütün başvuru sahiplerinin aracın gerekli periyodik bakımlarını takip etmesi, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, trafik kurallarına uygun olarak sürmesi ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Belediye iş ilanları için çalışmak isteyen şahısların yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, ehliyetine madde kullanımı nedeni ile işlem yapılmamış olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.