Hâkimler Ve Savılar Kurulu Engelli Kamu Personeli Alacak

Hâkimler Ve Savılar Kurulu Engelli Kamu Personeli Alacak

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına personel alımları yapılmaya devam ediyor. Yayınlanan personel alımı ilanına göre Hakimler ve Savcılar Kurulu 3 engelli personel alacak.

Hâkimler Ve Savılar Kurulu personel alımı yapacağını ilan etti. Yayınlanan personel alımı ilanına göre Hâkimler Ve Savılar Kurulu bünyesinde istihdam edilmek 3 adet engelli temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek.

Adaylarda Aranan Şartlar

18 Yaşını tamamlamış olma,36 Yaşından gün almamış olma, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olma, Türk Ceza Kanunun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış olma, Askerlik ile ilişiğinin bulunmaması, Görevini Devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engeli bulunmama, Ankara İl Sınırları içerisinde ikamet ediyor olma, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olma, en az ilköğretim, en fazla ortaöğretim mezunu olma şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Başvurular İŞKUR resmi sitesi üzerinden Ankara iş ilanları kısmından gerçekleştirilecektir.
Kurumun yaptığı açıklamaya göre “Şartları tutan adayların, 12.04.2021-16.04.2021tarihleri arasında başvurularını İŞKUR Ankara İl Müdürlüğüne şahsen veya İŞKUR resmi adresinden yapmaları gerekmektedir.”

İlan metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.