Hakkari Üniversitesi 1 Sözleşmeli Memur Alacak

Hakkari Üniversitesi 1 Sözleşmeli Memur Alacak
Hakkari Üniversitesi 1 Sözleşmeli Memur Alacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hakkari Üniversitesi yaptığı açıklamada alınacak 1 personelin canlı model olarak istihdam edileceğini belirtti.

Adaylarda aranan nitelikler

Türk vatandaşı olmak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa belirli suçlardan mahkum olmamak, En az Lise ve dengi okul mezunu olmak, Vücut bütünlüğüne sahip olmak ve Uzun ve hareketsiz duruşlar için elverişli sağlık durumuna sahip ve dayanıklı olmak (Tam Teşekküllü Hastaneden alınmış sağlık raporu ile belgelenmesi gerekmekte olup, göreve başlaması uygun görülen adaylardan istenecektir) şartları aranmaktadır.

Ayrıca adayların; Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak), Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli, yeri ve tarihi

Müracaatlar ilanın resmi gazetede yayımlandığı günü izleyen ilk iş gününden (11 Şubat 2020) itibaren 15 gün içinde (12 Şubat 2020 – 26 Şubat 2020 mesai bitimine kadar) Hakkari Üniversitesi Fakülte Derslikleri Eğitim Fakültesi Yazı İşleri Bürosuna istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) şahsen başvuru yapılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir

Adaylardan istenen belgeler

Öğrenim Belgesi aslı ve fotokopisi, Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi aslı ve fotokopisi, Fotoğraf (2) adet, Savcılık iyi hal kağıdı. (E-Devlet çıktısı kabul edilecektir.) ve İş Talep Formu istenmektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Hakkari Üniversitesi 1 Sözleşmeli Memur Alacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın