Hakkari Üniversitesi 1 Sözleşmeli Memur Alacak

Hakkari Üniversitesi 1 Sözleşmeli Memur Alacak

Hakkari Üniversitesi 1 memur alımı duyuruldu

Hakkari Üniversitesi yaptığı açıklamada alınacak 1 personelin canlı model olarak istihdam edileceğini belirtti.

Adaylarda aranan nitelikler

Türk vatandaşı olmak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa belirli suçlardan mahkum olmamak, En az Lise ve dengi okul mezunu olmak, Vücut bütünlüğüne sahip olmak ve Uzun ve hareketsiz duruşlar için elverişli sağlık durumuna sahip ve dayanıklı olmak (Tam Teşekküllü Hastaneden alınmış sağlık raporu ile belgelenmesi gerekmekte olup, göreve başlaması uygun görülen adaylardan istenecektir) şartları aranmaktadır.

Ayrıca adayların; Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak), Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli, yeri ve tarihi

Müracaatlar ilanın resmi gazetede yayımlandığı günü izleyen ilk iş gününden (11 Şubat 2020) itibaren 15 gün içinde (12 Şubat 2020 – 26 Şubat 2020 mesai bitimine kadar) Hakkari Üniversitesi Fakülte Derslikleri Eğitim Fakültesi Yazı İşleri Bürosuna istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) şahsen başvuru yapılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir

Adaylardan istenen belgeler

Öğrenim Belgesi aslı ve fotokopisi, Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi aslı ve fotokopisi, Fotoğraf (2) adet, Savcılık iyi hal kağıdı. (E-Devlet çıktısı kabul edilecektir.) ve İş Talep Formu istenmektedir.

Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.