Hakkari üniversitesi memur alımı ve İşçi alımı ilanı

Hakkari üniversitesi memur alımı ve İşçi alımı ilanı

Kamu alımları için yayınlanmış olan duyuruda 2022 memur alımı ve işçi alımı yapılması amacı ile Hakkari üniversitesi personel alımı gerçekleştirecek.

Hakkari üniversitesi yayınlamış olduğu 2022 memur alımı ve işçi alımı duyuruları için görev almak isteyen bütün bay ve bayan adayların rektörlük tarafından belirttiği şartlara uyması şartı bulunuyor.


2022 memur alımı ve işçi alımı ilanları başvuru bilgileri


•    Hakkari üniversitesi personel alımı son başvuru tarihi 21.12.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Başvurular üniversitenin personel daire başkalığına şahsen yapılacaktır.


2022 işçi alımı ve memur alımı başvuru şartları


1.    Büro personeli alımı için kişilerin Yükseköğretim Kurumlarının Hukuk Fakültesi programı mezunu olup, uzlaştırmacı ve
2.    MEB onaylı Bilgisayar İşletmenliği Belgesine sahip olması ve işletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

3.    Yükseköğretim Kurumlarının İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Ekonomi, Muhasebe ve Denetim, Finans ve Bankacılık programlarının birinden mezun olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

4.    Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Maden Mühendisliği programlarının birinden mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

5.    herhangi bir lisans programından mezun olup, Özel Güvenlik Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

6.    Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir programından mezun olmak. (alınacak personel temizlik hizmetlerinde çalıştırılacaktır.) ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.