Harran üniversitesi işçi, sağlık personeli ve güvenlik alımı

Harran üniversitesi işçi, sağlık personeli ve güvenlik alımı

Devlet hastanesine işçi alımı yapılması amacı ile duyurulmuş duyurularda Harran üniversitesi içinde çalıştırılmak üzere güvenlik alımı, sağlık personeli alımı ve işçi alımı yapılacak.

Harran üniversitesi güvenlik, sağlık personeli ve işçi alımı başvuru şartları


İşçi alımı için ortaöğretim kurumlarının (Lise ve Dengi) herhangi bir alanından mezun olmak, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve İlan son başvuru tarihi itibariyle 35 (otuz beş) yaşından gün almamış olmak.

Güvenlik alımı için Ortaöğretim Kurumlarının (Lise ve Dengi) herhangi bir alanından mezun olmak, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve İlan son başvuru tarihi itibariyle 35 (otuz beş) yaşından gün almamış olmak.

Hemşire alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Yükseköğretim Kurumlarının Eczacılık Bölümü lisans mezunu olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Yükseköğretim Kurumlarının Biyoloji, Tıbbi Biyolojik Bilimler, Biyoloji Bilimleri ve Biye mühendislik, Moleküler Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü mezunu olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Yükseköğretim Kurumlarının Ağız Diş Sağlığı veya Ağız ve Diş Sağlığı Ön lisans Programlarının birinden mezun olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


Harran üniversitesi işçi alımı başvuru bilgileri


Güvenlik alımı son başvuru tarihi resmi olarak 25.01.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu işlemleri için rektörlük personel daire başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.