Haymana Belediye Başkanlığı 33 Personel Alımı

Haymana Belediye Başkanlığı 33 Personel Alımı
Haymana Belediye Başkanlığı 33 Personel Alımı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Haymana Belediye Başkanlığı alınacak 33 personelden 17’si büro işçisi, 14’ü makam şoförü ve 2’si Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü olarak istihdam edileceğini belirtiyor.

Adaylarda Aranan Genel Şartlar

İlandan önce Haymana İlçesinde ikamet ediyor olması; (Tasdikli Belge), Sağlık durumunun çalışmasına uygun olması. (kişinin beyanı yeterlidir), 18 yaşını tamamlamış olması (14 Ocak 2002 ve sonra doğanlar), En az ilkokul mezunu olması gerekmektedir.

Makam Şoförü İçin

En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olması, Güvenlik ve Defansif Sürüş Teknikleri Belgesine sahip olması, İleri ve Defansif Sürüş Teknikleri ile Anti – Skid Sürüş Teknikleri Belgesine sahip olması, Anti -Terör Sürüş Teknikleri ile VIP Makam Şoförlüğü Sürüş Teknikleri Belgesine sahip olması gerekmektedir. 

Büro İşçisi İçin

Çalışanların yasal hak ve sorumlulukları, İş kazası ve meslek hastalığından doğan hukuki sonuçlar, temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimi, çalışma mevzuatı ile ilgili bilgiler, iş yeri temizliği ve düzeni, biyolojik ve psikososyal risk etmenleri, ilk yardım, hastalıktan korunma prensipleri ve korunma tekniklerinin uygulanması, meslek hastalıklarının sebepleri, ekranlı araçlarla çalışma, elle kaldırma ve taşıma, iş ekipmanlarının güvenli kullanımı, iş sağlığı ve güvenliği genel kuralları ve güvenlik kültürü, kişisel koruyucu donanım kullanımı, tahliye ve kurtarma, elektrik tehlikeleri, riskleri ve önlemleri, güvenlik ve sağlık işaretleri, iş kazalarının sebepleri ve korunma prensipleri ile tekniklerinin uygulanması, kimyasal, fiziksel ve ergonomik risk etmenleri, parlama, patlama, yangın ve yangından korunma konularında eğitim gördüğüne dair eğitim, katılım ve başarı belgesine sahip olması, MEB onaylı Kişisel hijyen eğitimi aldığına dair eğitim katılım ve başarı belgesine sahip olması gerekmektedir.

Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü için

İş makinesi kullanma sertifikası, operatörlük belgesi, (kazıma ve yükleme Beko Loder kullanım sertifikası)’na sahip olması, Güvenlik ve Defansif Sürüş Teknikleri Belgesine sahip olması, İleri ve Defansif Sürüş Teknikleri ile Anti – Skid Sürüş Teknikleri Belgesine sahip olması, Psikoteknik belgesine sahip olması gerekmektedir.

Adaylar için son müracaat tarihi 14 Ocak 2020’dir.

15 Ocak 2020 – 16 Ocak 2020 tarihleri arasında mesai saati bitimine kadar belge teslimi yapılacaktır.

Aday alımları kura çekimi ve mülakat ile yapılacaktır. Şartları tutan ve belgeleri tam olan adaylar arasından 17 Ocak 2020 tarihinde 15:00 – 16:00 saatleri arasında Haymana Belediye Başkanlığı’nda yapılacaktır. Mülakat tarihi Haymana Belediyesinin resmi internet sitesinde yayımlanacaktır.

Adaylar için İŞKUR ilan başvuru numarası 00005348179, 00005348317 ve  00005348359’dur.

Haymana Belediye Başkanlığı 33 Personel Alımı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın