İBB 7 Bin Lira Maaşla Personel Alımı Yapıyor

İBB 7 Bin Lira Maaşla Personel Alımı Yapıyor
İBB 7 Bin Lira Maaşla Personel Alımı Yapıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başvuru Şartları

İBB tarafından açılan boş ilanlara başvuru yapmak isteyenler İBB kariyer sayfası üzerinden başvuru yapabilir. Tıp fakültesi mezunu olan adayların başvurusu kabul edilecektir. Evde bakım, yoğun bakım, ilk yardım alanlarından birinden deneyimli olmak gerekir. Erkek adaylar askerliğini yapmış olmalıdır. İstanbul Avrupa yakasından başvuranlar Edirnekapı ve çevre ilçelerde ikamet ediyor olmalıdır. Anadolu yakasından başvuru yapanlar ise kartal, Üsküdar ve çevre ilçelerde ikamet ediyor olmalıdır. 

Yurt dışındaki tip fakültelerinden mezun olan kişiler için YÖK tarafından verilen diploma denkliği gereklidir.

Yukarıda yer alan şartları sağlayan adayların başvurusu kabul edilecektir. Daha önce bu alanda çalışan, deneyimli adayların diğerlerine üstünlüğü olacaktır. 

Görev Tanımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkanlığının evde bakım hizmetleri kapsamında hizmet verecek doktor alınmaktadır. Poliklinik hizmetlerinin yürütülmesi, hastaların bakımı, evde bakım hizmetleri gibi alanlarda hizmet götürülecektir. 

Alınacak olan doktorlara en az 7 bin lira maaş ödenecektir. Başvurular elektronik ortamda alınmaya başlanmıştır.  İstanbul büyükşehir belediye başkanlığının web sitesinde yer alan kariyer alanından başvuru yapılabilir.

Başvurular 12 Aralık tarihinde başlamıştır ve 22 Aralık tarihinde sona erecektir. Bu süre içinde elektronik başvuru yapmak yeterlidir. Daha sonra adaylardan gereken tüm belgelerin tekrar belge teslimi istenecektir.

İBB 7 Bin Lira Maaşla Personel Alımı Yapıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın