İBB İzenerji Kurumu KPSS Şartsız Ve Sınavsız Kadrolu İşçi Alımı

İBB İzenerji Kurumu KPSS Şartsız Ve Sınavsız Kadrolu İşçi Alımı

Sürekli işçi alımı yapılması için yayını yapılan iş başvurusu bilgileri içinde kamu kurumu olan İzmir büyükşehir belediyesi (İBB) İzenerji bünyesine 5 adet kamu işçi alımı yapılacak. Kamu işçi maaşları ne kadar?

Kamu personeli kadrolu işçi alımı ilanları doğrultusunda İzmir belediyesi tarafından açıklanmış duyurular için başvuru yapmak isteyenlerin lise mezunu olmaları gerekiyor.

Kamu işçi maaşları Türkiye genelinde kurumdan kuruma değişiklik gösteriyor. Genel anlamda 3500 TL ile 5000 TL arasında değişen ücretler bulunuyor.


KADROLU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


İzmir insan kaynakları eleman alımı ilanı için son başvuru tarihi 23.10.2021 olarak açıklandı.

İzmir işçi alımı ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin aşağıda yazılı kurum sitesi üzerinden başvurdukları kadroyu belirterek online iş başvurusu yapmaları gerekmekte.

www.izenerji.com.tr


KAMU SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Güncel iş ilanları için başvuru yapmak isteyen adayların tercihen en az lise mezunu veya üniversite mezunu olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve yaptığı işte insiyatif almasını bilmesi gerekiyor.

Bütün vatandaşların yeni teknolojileri takip etmesi, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları ve bilgisayar ile ofis araç gereçlerini iyi kullanması lazım.

 

kamu-isci-alim-ilamn.webp

 

Kamu personel alımı için başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin iş çalışmalarının gerçekleştirildiği bölge içinde işe başlama ve iş bitimi sonrasında gerekli bütün kontrollerin yapılmasını ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

İzmir İzenerji eleman alımları için başvuru yapacak şahısların tercihen askerlik ile ilişkilerinin olmaması ve adli sicil kayıtlarının temiz olması zorunludur.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.