İzmir Belediyesi Daimi İşçi Alımı Yapmak İçin İş İlanları Yayınladı

İzmir Belediyesi Daimi İşçi Alımı Yapmak İçin İş İlanları Yayınladı

Güncel belediye sürekli işçi alımı yapılması için yayınlanmış olan bilgilerde İzmir büyükşehir belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere daimi olarak kamu personel alımı yapılacak.

Kamu işçi alımı ilanları için çalışmak amacı ile iş başvurusu gerçekleştirmek isteyen bütün adayların 18 ile 40 yaş aralığında bulunması gerekmekte.


İZMİR BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI İŞ BAŞVURUSU BİLGİLERİ


Urla belediyesi alımları için son başvuru tarihi 20.10.2021 olarak bildirildi.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin kurumun aşağıda yazılı mail adresine mesaj göndererek iş başvurusu yapmaları gerekmekte.

Sibel.sendegirmenci@urit.com.tr

Kurum İletişim Bilgileri: 0 232 754 45 32


URAL BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Belediye iş ilanları için çalışmak amacı ile başvurmak isteyenlerin kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve istenilen malzemelerin taşınmasını sağlamalıdır.

Kamu personel alımı için gerekli olan işlemlerde bulunmak isteyen vatandaşların düzenleme ve temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

 

belediye-isci-alim.jpg

 

Bütün şahısların kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli, kamusal haklardan mahrum olunmaması, genel bakımlarının yapılmasını sağlamak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Tüm görev almak isteyen vatandaşların proje temelli eğitim konularında deneyim sahibi olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, ekipmanların toplanması ve kontrollerinin yapılmasını sağlaması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.