İBB Kreşler İçin Personel Alacak

İBB Kreşler İçin Personel Alacak
İBB Kreşler İçin Personel Alacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başvuru Şartları

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu seçimden önce 150 mahalleye 150 kreş yapılacağı sözünü vermişti. Seçildikten sonra da kreşlerin yapımı için harekete geçildi. Kreşlerin binasının tamamlanmasına az bir zaman kaldı. Bitmek üzere olan kreşlere personel alımı için harekete geçildi. ‘Yuvamız İstanbul’ projesi kapsamında çok sayıda personel alımı yapılacaktır. 

Alınacak olan personeller okul öncesi öğretmenleri ile çocuk gelişimi ve eğitimi mezunlarından seçilecektir. Söz konusu meslekleri icra eden ya da gerekli eğitim şartlarını sağlayan adaylar başvuru yapabilecektir. Alınacak olan kişiler İstanbul’da istihdam edilecektir.

Başvuru Usulü

Başvuru yapmak isteyen adaylar İstanbul Büyükşehir Belediyesi web sitesi üzerinde bulunan kariyer sekmesinden başvuru yapabilir. Başvurular sadece elektronik ortamda alınacaktır. Şahsen ya da posta ile başvuru yapılması mümkün değildir. Başvuru esnasında evrak teslimi yapılmayacaktır. Alınmasına karar verilen adaylardan gerekli belgeler istenecektir. Kadın ya da erkek adaylar arasından başvuru yapılabilecektir. Başvurular alınmaya başlamıştır. Ekrem İmamoğlu 17 Şubat tarihinde twitter  başvuruların başladığını duyurmuştur.

Alınan adaylar kreşlerde çocuklarla etkinlik yapılması, çocukların özbakımında yardımcı olunması, yemek ve uyku saatlerinde düzenin sağlanması gibi görevleri yerine getireceklerdir. Kreşlerde okul öncesi öğrencileri bulunacaktır. Alınacak olan öğretmenler ile diğer personeller de bu çocuklarla ilgilenecektir.

İBB Kreşler İçin Personel Alacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın