İlan Resmi Gazetede! Büyükşehir Belediyesi 171 İtfaiye-Zabıta Alımı

İlan Resmi Gazetede! Büyükşehir Belediyesi 171 İtfaiye-Zabıta Alımı

2021 Yılı personel alımları kapsamında ilanlar yayınlanmaya ve personel alımları yapılmaya devam ediliyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre 101 İtfaiye Eri ve 70 Zabıta memuru alımı gerçekleştirilecektir.

Muğla Büyükşehir Belediyesi başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre belediye başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 2020 Yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından En Az 60 Puan almış olma şartları ile 101 İtfaiye Eri ve 70 Zabıta memuru alımı yapılacağı ilan edildi. İlana başvuru yapacak adaylar için ortalama 4100 TL Maaş ile istihdam edileceği duyuruldu.

Adaylarda Aranan Şartlar

T.C vatandaşı olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkûm olmamış olma,  Erkek adayların askerlik ile ilişiği bulunmama, görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engeli bulunmama, Başvuru kılavuzunda yer alan tabloda aranan özel şartları taşıma ve hangi kadroya başvuru yapacağına dair dilekçe verme şartları ile 101 İtfaiye Eri ve 70 Zabıta memur alımı yapılacaktır.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Orhaniye Mahallesi Fuat Ardıç Caddesi No:3 Menteşe / MUĞLA adresindeki İtfaiye Dairesi Başkanlığı içinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlüğüne ait başvuru masasına şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacaklardır.

24 Mayıs 2021 Tarihi saat 08.00 da başlamış olup 27 Mayıs 2021 Tarihi saat 17.00 Da sona erecektir.

Duyuru metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.