İnegöl Öğretmenevi 1 Personel Alımı Duyuruldu

İnegöl Öğretmenevi 1 Personel Alımı Duyuruldu
İnegöl Öğretmenevi 1 Personel Alımı Duyuruldu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İnegöl Öğretmenevi alınacak 1 personelin sekreter olarak istihdam edileceğini belirtiyor.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya İŞKUR resmi internet adresi üzerinden TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

Adaylarda aranan şartlar

Sekreter olarak istihdam edilecek adayın en az ilköğretim en fazla lise ve Dengi okul mezunu olması, 18 – 35 yaş arasında olması (13 Ocak 2002 – 09 Ocak 1985) gerekmektedir. Büro işlerinde çalışmasında sakınca olmadığında dair rapor, 6 Ocak 2020 tarihi öncesi kamu misafirhanesi veya otel gibi iş yerlerinde en az 1 yıl çalışmış olması ve 1 Ocak 202 tarihi öncesine ait ssk prim dökümü ile bunu ispat etmesi gerekmektedir. Adayların gece çalışmasında engel bir durumu olmaması gerekmektedir.

Adaylardan istenen belgeler

Diksiyon sertifikası (en az 40 saat resmi kurum belgeli), bilgisayar işletmenliği sertifikası (en az 160 saat resmi kurum belgeli), yönetici asistanı (en az 340 saat resmi kurum belgeli), diploma veya tastikname, nüfus cüzdan fotokopisi, 2 adet vesikalık fotoğraf, adli sicil kaydı, ikametgah belgesi, otel ve benzeri işlerde çalıştığını gösteren belge istenmektedir.

Adaylar için son müracaat tarihi 13 Ocak 2020’dir.

Aday alımları kura çekimi, mülakat ve uygulama sınavı olmak üzere 3 aşama ile yapılacaktır.
Şartları tutan ve belgeleri tam olan adaylar arasından 15 Ocak 2020 tarihinde 14:00 -15:00 saatleri arasında noter kura çekimi ile 4 kişi belirlenecektir. Noter çekilişine ihtiyaç olmaz ise sözlü mülakat 16 Ocak 2020 tarihinde saat 16:00’da İnegöl Öğretmenevi’nde yapılacaktır.

Adaylar için İŞKUR ilan başvuru numarası 00005346780 

İnegöl Öğretmenevi 1 Personel Alımı Duyuruldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın