İş Disiplinine Sahip Kişilerden KPSS Şartsız Memur Alımı Yapılacak

İş Disiplinine Sahip Kişilerden KPSS Şartsız Memur Alımı Yapılacak

Yayını yapılan duyuru işlemlerinde KPSS'siz memur alımı kapsamında İstanbul iş ilanları ile birlikte BELBİM kurumuna satın alma ve ihale uzman yardımcısı alımı yapılacak.

Güncel kamu memur alımı ilanları genelinde BELBİM ödeme kurumu için başvuru yapacak olan kişilerin stok yönetiminden anlamaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri


İhale uzmanı alımı son başvuru tarihi 20.10.2021 olarak bildirildi.

Satın alma personeli alımı için aşağıda bulunan internet sitesi üzerinden başvuru yapınız.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


Başvuru Şartları


Güncel memur alımı ilanları için başvurmak isteyenlerin tedarikçi ve sözlü iletişim becerisine sahip olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekmekte.

Kamu personel alımı için yayınlanmış duyurulara başvuru yapmak isteyenlerin üniversitelerin lisans ya da ön lisans mezunu olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve tercihen kendi alanlarında 2 yıllık bir deneyime sahip olmaları gerekiyor.

KPSS şartsız devlet görevlisi alımı için çalışmak isteyenlerin yazılı sözlü iletişim becerilerine sahip olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve tedarikçi ve stok yönetimi konularında bilgili olmaları gerekmekte.

 

kamu-memur.webp

 

Tüm adayların depo ve stok yönetimi yapabilmesi, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve piyasa analizi yapabilmeli.

Bütün başvuru sahiplerinin işlere hızlı bir şekilde adapte olabilen, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, çözüm odaklı olmaları, iş disiplinine sahip, dikkatli ve detay odaklı olması ayrıca Office programlarına hakim olmaları gerekmekte.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.