İşçiler Tarafından Çevre Temizlendi

İşçiler Tarafından Çevre Temizlendi
İşçiler Tarafından Çevre Temizlendi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çevrenin kirlenmerek daha sağlıklı bir yaşam sürülmesi adına da Bursa Mudanya ilçesinde bulunan bir fabrikanın işçileri de çevre temizliği yaptı. Kablo fabrikasının mavi ve beyaz yakalı personelleri tarafından çevre de ki tüm atıkların toplanarak temizlenmesi için kollar sıvanmış oldu. İşçiler, özverili bir çalışma ortaya koyarken çevrenin de daha fazla zararar uğramaması ve insan sağlığının koruma altına alınması için de hassasiyetli bir çalışma ortaya koymuş oldular.

Fabrika da ki tüm çalışanlar çevreyi en güzel şekilde temizleyerek doğal olarak pırıl pırıl bir hale gelmesine de yardımcı oldu. Aynı zamanda işçilere deniz polisi botları da yardım etti.

Sahil boyunde kötü bir görünümü ortaya çıkarmaya neden olacak kirtli görüntü de ister istemez ortadan kaldırılmış oldu. Belediye Başkan Vekili olan Servet Usta da işçilerin bu davranışına yönelik olarak teeşekkürlerini iletmiş oldu. 

Mudanya Belediye Başkanı Açıklama Yaptı 

Mudanya Belediye Başkanı, işçiler tarafından gerçekleşmiş olan bu çalışmayla ilgili olarak da açıklama gerçekleşmiş oldu. Yapmış olduğu açıklama da ise çalışmalarından dolayı çok memnun kaldığını ve il dışında olduğunu belirtti. Aynı zamanda da işçilere teşekkürlerini sundu. Çok güzel bir projeye imza atmış olduklarını belirtti.

İşçiler Tarafından Çevre Temizlendi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın