Şanlıurfa DSİ İşkur Sınav Sonuçları Açıklanmış Oldu

Şanlıurfa DSİ İşkur Sınav Sonuçları Açıklanmış Oldu
Şanlıurfa DSİ İşkur Sınav Sonuçları Açıklanmış Oldu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından 5 Kasım Günü kuraya ilişkin bir duyuru yapılmıştı. Başvuru süresi ise 5 gün boyunca sürmüştü. 5 günlük süre boyunca devam eden başvurular tamamlandıktan sonra ise gözler sınav sonuçlarına çevrildi.

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü merkez ve taşra teşkilatında eksiklik söz konusu olduğundan dolayı yaklaşık olarak 500 işçi alımı yapılacaktı. Kura ile ilgili olarak sonuçlarda açıklanmış oldu. Buna göre yapılan sonuçlar nezdinde de Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü merkez ve taşra teşkilatına alınacak 500 kişinin kimler olduğu belirtildi. 

İşkur Kamu Sayfasından Yayınlandı 

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü merkez ve taşra teşkilatında görev alacak kişilerinb kimler olduğunu görmek isteyenler ise resmi web sayfasının da mutlaka yolunu tutması gerekecek. Alıma ilişkin duyurular ise Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) açık kamu iş ilanları bölümünden yapılmıştı.

Tarım ve Orman Bakancılığıyla ilgili yapılan yazılı sınav sonuçlarını öğrenmek isteyen kişilerde hemen sınav sonuçlarını görmek için harekete geçti. Ülkemizde artık son dönemde devlet kadrolarında yer almak oldukça önem arz eden bir konu haline gelmeye başladı. Doğal olarak hal böyle olunca da kamu kuruluşları ile ilgili olarak yayınlanan ilanlara ilgi çok fazla oluyor.

Şanlıurfa DSİ İşkur Sınav Sonuçları Açıklanmış Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın