İşkur Kapsamında Bekçi İlanı Yayınlandı

İşkur Kapsamında Bekçi İlanı Yayınlandı
İşkur Kapsamında Bekçi İlanı Yayınlandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye İş Kurumu, özel sektörde çalışmak üzere bekçi alımı yapacağını duyurdu. Bekçi olarak çalışmak isteyen adaylar hemen ilana başvurarak bekçi olma şansını da değerlendirmeye başlamış olacak. İlanda ise nereden alım yapılacağı yönünde bilgiler verildi. Buna göre hangi şehirden alım yapılacağını öğrenmek isteyen kişiler hemen ilanla ilgili olarak bilgilere yöneldi.

Ülkemizde Türkiye iş kurumu tarafından çalışmanız için pek çok sektörlere yönelik olarak hizmet verilmeye de devam ediliyor. Onlardan biri olarak da bekçi alımı ile ilgili olarak gelmiş oldu. Bekçi ilanına başvurmak isteyen kişilerinde mutlaka okur yazar olmaları gerekecektir. 

Hangi İllerde Yapılacak ?

İşkur tarafından yayınlanan bekçi alımlarına yönelik olarak ardı arkası kesilmeyen pek çok sorularda gelmeye devam ediyor. Onlardan birisi de alımların nerede yapılacağına yönelik olduğunu söylemek mümkün. Yayınlanan ilana bakıldığı zaman İşkur kapsamı altında gerçekleşecek olan bekçi alımlarında İstanbul, Ankara, İzmir, Edirne, Kocaeli,Aydın, Konya, Bursa, Kırşehir ilçeleri olacağı açıklanmış oldu. Böylelikle ilanda belirtilmiş olan bu şehirlere bekçi ihtiyacı olduğu ve bu yüzden dolayı da başvuruların gerçekleştiği açıklanmış oldu.

Fakat aranan en önemli şartlardan birisinin de bekçi ilanlarına başvuracak kişilerin de en az okur yazar olmaları gerektiği bildirilmiş oldu.

İşkur Kapsamında Bekçi İlanı Yayınlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın