İŞKUR Üzeri Belediye Başkanlığı 15 Personel Alacak

İŞKUR Üzeri Belediye Başkanlığı 15 Personel Alacak

İŞKUR üzerinden aydın belediyesi başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre belediye başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı farklı unvanda 15 kamu işçisi alımı gerçekleştirilecek.

Aydın büyükşehir belediyesinin yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı gerçekleştirebilecek. Alım için 3 farklı ilan yayınlandı.

Aydın Efeler Belediyesi

Yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 7 farklı unvanda 13 işçi alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Şekli Tarihi ve adresi

Başvuru yapmak isteyen adaylar Yedi eylül mahallesi İzmir bulvar Esko Sitesi C apartmanı No:5/228 Efeler/AYDIN adresine istenile belgeler ile birlikte şahsen müracaat edeceklerdir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar İçin başvuruları bu gün başlayıp bu gün saat 17.00 kadar sürecektir. Adaylar 17.00 a kadar başvuru yapabileceklerdir.

Adaylarda Aranan Şartlar

Başvuru yapmak isteyen adaylar T.C vatandaşı olma, 18 Yaşını tamamlamış olma, kamusal haklarından mahrum olmama, şartları aranmaktadır.

Başvuru şartlarını ve belgelerini yerine getiren adaylar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Başvuru kılavuzu.

Aydın Koçarlı Belediyesi

Yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 1Organik tarım işletmecisi alımı  ve 1 büro işçisi alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Şekli Tarihi ve adresi

Başvuru yapmak isteyen adaylar Başvuru kılavuzunda yer alan mail adresine özgeçmiş/CV gönderilerek yapılacaktır. Onun dışında şahsen veya posta yolu ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 17 Şubat 2021 tarihinde başlamış olup 18 Şubat 2021 tarihinde saat 23.59 da sona erecektir.

Adaylarda Aranan Şartlar

Affa uğramış olsa dahi belirli suçlardan ceza almamış veya mahkûm olmamış olma, Üniversiteleri ilgili bölümlerinden mezun olma, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olma, aydın il ve ilçelerinde en az 6 ay boyunca ikamet ediyor olma, bay olma, sabıka kaydının bulunmaması ve askerlik ile ilişiği bulunmaması şartları aranmaktadır.

Başvuru şartlarını ve belgelerini yerine getiren adaylar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Başvuru kılavuzu 1.

Başvuru kılavuzu 2.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.