İşkur Üzerinden Noter Katibi Alınıyor

İşkur Üzerinden Noter Katibi Alınıyor
İşkur Üzerinden Noter Katibi Alınıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başvuru Şartları

Noter katibi olmak isteyen adaylardan aranan genel başvuru şartları vardır. Katipler bilgisayar üzerinden çalışacağı için aktif olarak bilgisayar kullanabilen, 10 parmak klavye kullanmasını bilen, MS Office programlarını aktif olarak kullanan adaylar başvuru yapabilecektir. 

Noter katipleri müşterilerle bireysel olarak görüşme yapacakları için iletişim kabiliyetleri yüksek olmalıdır. Takım çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün adaylar tercih edilecektir. 

Samsun Noter Katibi Alımı Başvuru Şartları

Samsun noter katibi alımı için başvuru yapacak adaylar en az önlisans mezunu olmalıdır. İlanın yayınlanması ile başvurular başlamıştır ve son başvuru tarihi 29 Şubat günüdür. 20-15 yaş aralığında, kadın ya da erkek adaylar başvuru yapabilecektir. Bu kapsamda 1 kişi alınacaktır. 

Gaziantep Noter Katibi Alımı Başvuru Şartları

Gaziantep’te ise en az lise mezunu erkek adaylar arasından alım yapılacaktır. Başvurular ilanın yayınlandığı 18 Şubat tarihinde başlamıştır ve 28 Şubat’ta sona erecektir. Askerliğini yapmış, 25 yaş altındaki adaylar başvuru yapabilecektir. Bu kapsamda bir kişi alınacaktır. 

Başvuru Usulü

Başvurular İşkur üzerinden yapılacaktır. Elektronik olarak ya da İşkur il ilçe müdürlüklerine gidilerek şahsen yapılabilecektir. Başvuru esnasında eğitim ya da deneyim bilgileri güncel olarak girilmelidir. Başvuru yapmak için İşkur üzerinden hesap oluşturmak gerekir. İşkur üzerinden işsiz olan adaylar başvuru yapabilir.

İşkur Üzerinden Noter Katibi Alınıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın