İŞKUR Üzerinden Sosyal Medya Uzmanı Alınıyor

İŞKUR Üzerinden Sosyal Medya Uzmanı Alınıyor
İŞKUR Üzerinden Sosyal Medya Uzmanı Alınıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başvuru Şartları

İşkur üzerinden sosyal medya uzmanı alımı için ilan yayınlanmıştır. En az lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilecektir. Alınacak olan kişiler kurumsal şirketlerin hesaplarını yönetecek ve sosyal medyada popüler olmaları için çalışacaktır. Denizli, Sivas, Kocaeli, Trabzon, mersin, İzmir ve İstanbul olmak üzere 7 farklı ilde sosyal medya uzmanı alınacaktır.

Bu ilana başvurmak isteyen adaylar pazarlama stratejilerine sahip olmalıdır. Adobe photoshop, corel gibi programları uzman şekilde kullanabilmelidir. Programlama ve raporlama becerileri yüksek olmalıdır. Şirketlerin faaliyet alanı olan sektörde deneyimli olanlar tercih edilecektir. E-ticaret kariyeri planlayan adaylar da tercih edilecektir. 

İş Tanımı

Bu kapsamda alınacak olan kişiler sosyal medyada görselleri ve kampanyaları hazırlayacaktır. Sosyal medya üzerinden yapılacak olan reklamları planlayacaktır. Yaratıcı fikirler oluşturarak uygulamaya koyacaktır. Şirketin hedef kitlesini belirleyecek ve bu kitleye uygun stratejiler belirlenecektir. Bu kampanyaların hedefe ulaşıp ulaşmadığının analizi için haftalık ve aylık raporlar hazırlanacaktır. 

Başvuru Usulü

İşkur üzerinden yayınlanan ilana başvurular yine İşkur aracılığıyla yapılacaktır. Başvuracak adaylar elektronik ortamda başvurabilecektir. Dileyen adaylar ise alım yapılan İşkur il ilçe müdürlüğüne giderek şahsen başvuru yapabilir. İşkur adayları şirketlere yönlendirecektir. Yapılan görüşmelerden sonra alınacak olan adaylar yine şirket tarafından belirlenecektir.

İŞKUR Üzerinden Sosyal Medya Uzmanı Alınıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın