İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Kadrolu Güvenlik Alımı

İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Kadrolu Güvenlik Alımı

Kamu personel alımı ilanları genelinde açıklanmış resmi duyurularda İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 11 daimi güvenlik alımı yapılacak.

Başvuru yapmak isteyenlerin Yüksekokulların Savunma ve Güvenlik, Özel Güvenlik ve Koruma, Koruma Güvenlik ve Asayişinin sağlanması, Güvenlik ve Koruma veya Güvenlik Önlisans programlarının herhangi birinde mezun olmaları ve başvuru tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmaları gerekmekte.


KADROLU GÜVENLİK ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Gaziantep üniversitesi güvenlik personeli alımı son başvuru tarihi 15.11.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemleri kuruma şahsen yapılacaktır.

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı 3.Kat Beştepe Mah. 192090 Nolu Cad.6/1 27010 Şahinbey/GAZİANTEP

 

islam-ve-teknoloji-universitesi-memur-alimi-001.jpg

 


ÜNİVERSİTE GÜVENLİK ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


İslam bilim ve teknoloji üniversitesi personel alımı için başvuru yapacak olanların açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı.

Kadrolu güvenlik alımı için başvuru yapmak isteyen vatandaşların nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, farklı beklentilere karşı hoşgörülü bir yaklaşım içinde olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Gaziantep iş ilanları kapsamında başvuru işlemlerinde bulunacakların şikayet yönetimi yapabilmesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması, temsil yeteneğine sahip olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Bütün başvuru sahiplerinin idarenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda çalışmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak çalışması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.