İstanbul Büyükşehir Belediyesi 27 İşçi Alımı Yapıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 27 İşçi Alımı Yapıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Metro İstanbul A.Ş. tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 27 personelin Mühendis, Teknik Personel ve Büro Memuru olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Metro İstanbul A.Ş. yaptığı açıklamada alınacak 27 personelin Engelli Statüde 15 Mühendis, 7 Teknik Personel ve 5 Büro Memuru olarak kurum bünyesinde görevlendirileceğini belirtti.

Mühendis İçin aranan nitelikler (Sadece engelliler müracaat edebilir)

Mühendislik Fakültelerinin Makine, Elektrik, Elektronik, Endsütri Bilgisayar, Enerji Sistemleri ve Mekatronik Bölümlerinden mezun olmak (Örgün Öğretim), Engelli, raporu bulunmak ve Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (Yapmış veya muaf) olmak şartları aranmaktadır.

Teknik Personel İçin aranan nitelikler (Sadece engelliler müracaat edebilir)

Meslek Liselerinin veya Teknik Liselerin Makine, ve Makine Ressamlığı Bölümlerinden mezun olmak (Örgün Öğretim), Engelli, raporu bulunmak ve Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (Yapmış veya muaf) olmak şartları aranmaktadır.

Büro Memuru İçin aranan nitelikler (Sadece engelliler müracaat edebilir)

En az Lise ve dengi okul veya Ön Lisans mezunu olmak (Örgün Öğretim), Engelli, raporu bulunmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (Yapmış veya muaf) olmak ve Bilgisayar Office programlarını kullanabiliyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Engelli sağlık raporu istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 5 Nisan 2020’dir.

Daha detaylı bilgiye başvuru kılavuzundan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.