İstanbul Cerrahpaşa 102 Sağlık Personeli Alıyor

İstanbul Cerrahpaşa 102 Sağlık Personeli Alıyor
İstanbul Cerrahpaşa 102 Sağlık Personeli Alıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü yaptığı açıklamada alınacak 102 personelin 100 Hemşire ve 2 Diyetisyen olarak üniversite sağlık uygulama ve araştırma merkezleri bünyesinde görevlendirileceğini belirtti.

Adaylarda aranan genel şartlar

657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dahil) şartını kabul etmek ve vardiyalı çalışmasına engel durumu bulunmamak şartları aranmaktadır.

Hemşire için aranan nitelikler (50 personel)

Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden Mezun Olmak ve 2018 KPSS P94 Puan Türünden 60 ve üzeri puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Hemşire için aranan nitelikler (50 personel)

Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olmak ve 2018 KPSS P3 puan türünden 70 ve üzeri almış olmak şartları aranmaktadır.

Diyetisyen için aranan nitelikler (2 personel)

Beslenme ve Diyetik Bölümü Lisans mezunu olmak ve 2018 KPSS P3 puan türünden 70 ve üzeri almış olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli, yeri ve tarihi

Başvurular ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden (27 Mart 2020) itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) üniversite internet sitesinden online olarak yapılacaktır.

Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylardan istenen belgeler

Fotoğraflı Başvuru Formu (kurum internet sayfasında yayımlanan başvuru formu doldurulacaktır), Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet Belgesinin Aslı ve Fotokopisi (e-devlet Çıktısı Kabul Edilecektir) ve 2018 KPSS Sınav Sonuç Belgesi istenmektedir.

Başvurular Komisyon tarafından değerlendirildikten sonra sonuçlar en geç 7 iş günü içinde üniversite internet sitesinde yayımlanacaktır. Kontenjan sayısı kadar yedek belirlenecektir. 

Asil kazananlar atanmak üzere başvuru yapmadığı takdirde ilan edilen yedek kazananlar sırasıyla çağırılacaktır. Ataması yapılacak adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evraklar, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin üniversite internet adresinde duyurulacaktır.

Adaylara ayrıca yazılı ya da sözlü bir tebligat yapılmayacaktır.

Daha detaylı bilgiye ve başvuru kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Cerrahpaşa 102 Sağlık Personeli Alıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın