İstanbul çevre yönetimi İSTAÇ depo personeli alımı

İstanbul çevre yönetimi İSTAÇ depo personeli alımı

Kamu personeli alımı için duyurulmuş resmi iş ilanları bilgisinde İstanbul çevre yönetimi (İSTAÇ) depo ve stok kontrol personeli alımı yapılacak.

İstanbul çevre yönetimi depo ve stok kontrol personeli alımı başvuru şartları


1.    İstanbul çevre yönetimi İSTAÇ bünyesi kapsamında yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2.    İSTAÇ bünyesine depo ve stok kontrol personeli alımı için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3.    Başvuru sahiplerinin mühendislik fakültelerinin endüstri mühendisliği bölümü mezunu olmaları ve yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4.    Tüm adayların depo ve stok kontrol alanında en az 5 yıl deneyim sahibi olmaları ve duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

5.    İş başvurusu yapacak olan vatandaşların rutin depo sayımı konusunda tecrübeli olmaları ve personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.


İSTAÇ personel alımı başvuru bilgileri


•    Kamu işçi alımı son başvuru tarihi 21.01.2022 olarak açıklandı.

•    Başvuruların aşağıda bulunan link üzerinden yapılması gerekiyor.

Başvuru için tıklayınız

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.