İstanbul Havalimanı’nda Uyku Kabinleri Hayata Geçiyor

İstanbul Havalimanı'nda Uyku Kabinleri Hayata Geçiyor
İstanbul Havalimanı'nda Uyku Kabinleri Hayata Geçiyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Havalimanında Şekerleme İmkanı

Havalimanları gelen ve giden yolculara ev sahipliği yapmaktadır. Uçağın rötar yapması hallerinde yolcular uzun süre beklemek zorunda kalıyor. Ayrıca aktarmalı uçuşlarda iki aktarma arasında da bekleme süreleri uzayabiliyor. Bu durumlarda havalimanında bekleyen, oturduğu yerde uyuklayan ya da bekleme koltuklarına kıvrılan insanları görmek oldukça alışıldık bir manzaradır. İşte bu manzaralara veda etmek için ‘sleepod’ uygulaması İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde hayata geçti sleepod denilen uyku kabinleri sayesinde kaliteli bir uyku uyumak mümkün olacaktır.

Havalimanın sessiz ve akıştan uzak bir bölümüne uyku kabinleri kuruldu. Burada uyumak isteyenler için saatlik tarife uygulanacaktır. Saati 9 euro karşılığında kabinde uyumak mümkündür. Yolcular isterse battaniye, yastık ve yastık kılıfı gibi tekstil ürünleri de verilecektir.

Bu tekstil ürünleri içinse 2 euro ödeme yapmak gerekiyor. Yolcuların yanındaki bagajlarını güvenle saklaması için uyku kabinlerinin altında bir de kabin bulunuyor. elektronik eşyaları şarj etmek için kabinde priz de yer alıyor. Uyku kabini de bagaj kabini de oldukça güvenlidir. Böylece yolcular tüm endişelerden uzak bir şekilde uyuyabilecektir.

Firma tarafından “Havalimanında dinlenmenin en kolay yolu: İGA Sleepod’ sloganı ile uygulamanın tanıtımı yapılıyor. Uygulama sayesinde yolculuk konforu artacak ve memnuniyet sağlanacaktır.

İstanbul Havalimanı’nda Uyku Kabinleri Hayata Geçiyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın