İstanbul Üniversitesi 8 Sözleşmeli Personel Alımı Duyuruldu

İstanbul Üniversitesi 8 Sözleşmeli Personel Alımı Duyuruldu

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre bilgi işlem dairesi başkanlığında görevlendirilmek üzere 8 sözleşmeli personel alınacağı belirtildi.

İstanbul Üniversitesi tarafından 6 Ocak 2020 tarihinde yayımlanan ilana göre sözleşmeli olarak 8 bilişim personeli alımı yapılacaktır.

Başvurular; 06 Ocak 2020 ile 20 Ocak 2020 tarihleri arasında üniversitenin internet adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu’nun doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırılmak ve imzalanmak suretiyle diğer sayılan belgelerle birlikte 20 Ocak 2020 tarihi mesai bitimine kadar İstanbul Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı BeyazıtFatih/İSTANBUL adresine elden teslim edilmek veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapılacaktır.

Başvuru için istenilen belgeler

Başvuru formu Fotoğraflı olacak, Lisans diploması veya okul çıkış belgesinin aslı veya noter onaylı sureti (Belge aslının ibraz edilmesi halinde fotokopisi Kurum tarafından onaylanacaktır.), Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge, Adli sicil belgesi (Son altı ay içerisinde alınmış olmalıdır.), Genel Şartlar (Nitelikler) başlığının (d) maddesinde belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge (Mesleki tecrübe sürelerinde, lisans mezuniyeti sonrasındaki hizmetler dikkate alınacaktır.) Genel Şartlar (Nitelikler) başlığının (e) maddesinde belirtilen, en az iki güncel programlama dilini bildiğini gösterir belge. Her bir pozisyon için Özel Şartlar’da istenilen sertifikalar ile tecrübe veya deneyimi gösteren belgeler, Özgeçmiş, YDS alınan puanı veya bu dilde yapılan yabancı dil sınavlarından ve Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen YDS dengi puanı gösterir belgenin aslı veya onaylı sureti (Belge aslının ibraz edilmesi halinde fotokopisi Kurum tarafından onaylanacaktır).

Başvuruların incelenmesi sonucunda genel ve özel şartları sağlayan adaylardan, KPSS puanının %70’i (KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSS puanı 70 olarak dikkate alınır) ile yabancı dil puanının %30’ununun toplamı esas alınarak yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlanarak toplam her pozisyon aday miktarının 10 katı aday yazılı sınava çağırılacaktır. Bu sıralamaya göre son sırada aynı puana sahip birden fazla adayın bulunması halinde, bu adayların tamamı sınava kabul edilecektir. Yazılı sınava girmeye hak kazanan adayların listesi ve sınav yerinin açık adresi üniversitenin internet adresinde 24 Ocak 2020 tarihinde ilan edilecek ve başvuru sahiplerine e-posta yolu ile sonuç bildirimi yapılacaktır. Ayrıca yazılı bildirim veya tebligat yapılmayacaktır.

Yazılı sınav; 4 Şubat 2020 tarihinde saat 10:00 - 12:30 Saatleri arasında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Ek Bina 1 Süleymaniye Mah. Besim Ömerpaşa Cad. No:13, Kat: 2, IK 201 Nolu Salon, Beyazıt / İstanbul adresinde yapılacaktır. Uygulamalı sınav tarihi ve yeri ise yazılı sınav tarihinden itibaren en geç 15 gün içerisinde üniversitenin resmi internet adresinde ilan edilecek ve başvuru sahiplerine e-posta yolu ile sonuç bildirimi yapılacaktır. Ayrıca yazılı bildirim veya tebligat yapılmayacaktır.

İstanbul Üniversitesi 8 Sözleşmeli Personel Alımı için daha detaylı bilgi ve başvuru kılavuzu için lütfen tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.