İsttelkom Elektronik Haberleşme Kamu işçi Alımı

İsttelkom Elektronik Haberleşme Kamu işçi Alımı

Kamu personeli alımı genelinde açıklanan duyurularda isttelkom İstanbul haberleşme bünyesine kamu işçi alımı yapılacak.

İstanbul elektronik haberleşme kuruluşu tarafından resmi ve güncel olarak bildirilmiş alımlar için iş başvurusu gerçekleştirmek isteyen adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor.


İsttelkom Elektronik Haberleşme işçi alımı bilgileri


•    İsttelkom personel alımı son başvuru tarihi 20.12.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Tüm vatandaşların iş başvurusu için aşağıda yazılı internet sitesi üzerinden işlemlerini gerçekleştirmesi gerekiyor.

•    Kurum Telefonu: 0 212 401 38 50

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


İstanbul işçi alımı başvuru şartları


1.    İstanbul iş ilanları kapsamında çalışmak için başvuru yapmak isteyenlerin aktif bir şekilde araç kullanan B ehliyetli kişiler olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

2.    İBB kurumu için görev almak isteyenlerin analitik düşünebilmesi, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve mal kabulü yapabilecek bilgi düzeyine sahip olması gerekiyor.

3.    Haberleşme kuruluşu ilanlarında başvuru düzenlemek isteyenlerin görev alanındaki tespit edilen arıza ve hasarları ilgililere bildirmesi, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, ürün raf sistemine hakim olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

4.    Çalışmak isteyen adayların birim yöneticileri tarafından verilen diğer iş ve işlemleri yürütmesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

 

depo-isci-alim.webp

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.