İZENERJİ Kurumuna Daimi Kadrolu 5 Gıda Dağıtım Personeli Alımı

İZENERJİ Kurumuna Daimi Kadrolu 5 Gıda Dağıtım Personeli Alımı

KPSS'siz işçi alımı genelinde resmi duyurusu yapılmış olan kamu personel alımı bilgisinde İBB İzenerji kurumu bünyesine 5 tane dağıtım personeli alımı yapılacak.

Kamu işçi alımı ilanları doğrultusunda İzmir belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların erkek aday olması gerekiyor.


İZENERJİ KAMU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


İzmir sürekli işçi alımı için son başvuru tarihi 23.10.2021 olarak belirtildi.

İş başvuru işlemi gerçekleştirmek isteyen vatandaşların hemen aşağıda yazılı bulunan internet sitesi üstünde işlem yapmaları gerekmekte.

www.izenerji.com.tr


GIDA DAĞITIM PERSONELİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


İZENERJİ Kurumuna Daimi Personel için yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Daimi Kadro Kapsamında iş ilanı için başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5 Gıda Dağıtım Personeli Alımı için resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

 

izenerji.jpg

 

Kamu personel alımı bilgisinde KPSS'siz işçi alımı genelinde ilan edilen resmi ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

İBB İzenerji kurumu bünyesin için yayınlanan ilana başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Kamu işçi alımı ilanları doğrultusunda ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

İzmir belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.