İzmir Büyükşehir Belediyesi 100 İtfaiye Eri Alacak! KPSS 60

İzmir Büyükşehir Belediyesi 100 İtfaiye Eri Alacak! KPSS 60

İzmir Büyükşehir belediyesi kamuya personeli alımı gerçekleştireceğini ilan etti. Yayınlanmış ilana göre Belediye Başkanlığı bünyesine 2 derecede 100 Adet itfaiye eri alımı yapılacak.,

İzmir Büyükşehir Belediyesi başkanlığı kamu kurumuna personel alımları kapsamında ilan yayınladı. Yayınlanan personel alımı ilanına göre İzmir Büyükşehir Belediyesi başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS en az 60 Puan şartı ile 2 derecede 100 Adet İtfaiye Eri alımı yapılacak.

Başvuruda Aranan Şartlar

Türk vatandaşı olmak,  Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile belirtilen suçlardan  mahkûm olmamak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı bulunmamak, İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Başvuru Formu ve İstenilen belgeler ile birlikte, sağlık personeli gözetiminde boy ve kilo ölçümü yapmak üzere İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı İtfaiye Eğitim Şube Müdürlüğü Şehit Er Mehmet Çadırcı Cad. No:50 Şirin kapı Buca İZMİR adresinde mesai saatleri içerisinde şahsen müracaat ederek başvuru sürecini edeceklerdir.

Başvuru Tarihleri

Başvurular 24 Mayıs 2021 tarihinde başlayacak olup 28 Mayıs 2021 tarihinde sona erecektir.

Adaylarda Aranan Özel Şartlar

Erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında 10 kilogramdan fazla fark olmama, kapalı mekân, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmama, en az (C) sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartları aranmaktadır.

İlan metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.