Kafkas Üniversitesi KPSS B Grubu ile 58 Kamu Personeli İlanı Yayımlandı

Kafkas Üniversitesi KPSS B Grubu ile 58 Kamu Personeli İlanı Yayımlandı

Kamu üniversiteleri tarafından yapılacak olan personel istihdamları dahilinde güncel başvuru kılavuzları yayımlanıyor. 19 Nisan 2021 Resmi Gazete iş ilanları aracılığı ile Kafkas Üniversitesi iş ilanları detayları adaylar duyuruldu.

Kamu kurum ve kuruluşları kapsamında yapılacak olan sözleşmeli personel alımları için Kafkas Üniversitesi dahilinde güncel bir başvuru kılavuzu yayımlandı. Adayların bilgisine sunulan personel alım ilanı ile şartlar ve sürece dair detaylar ilan edildi.

4/B Sözleşmeli Personel Alımları Yapılacak

Kamuda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olmak üzere 4/B sözleşmeli statüde 58 kişilik alım yapılacağı açıklandı. Adayların başvurularının akabinde görev hakkı kazanması ile birlikte Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü dahilinde hizmet verecekleri beyan edildi.

Unvan Bilgileri

Toplamda 4 farklı unvanda yapılacak olan 58 kişilik alım için; Hemşire alımı, Ebe alımı, Eczacı alımı ve Röntgen Teknisyeni alımı yapılacaktır. 

Başvuru Şartları

Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümü mezunu olmak şartı ile 20 kişilik kontenjan açılırken; Hemşirelik Lisans Mezunu olmak şartı ile de 23 kişilik alım yapılacaktır.

Ebelik Lisans Mezunu olmak şartı ile toplamda 12 kişilik istihdam sağlanacak olup; Eczacılık lisans mezunu olmak üzere 1 kişilik görevlendirme yapılacağı ilan edilmektedir. Ayrıca Tıbbi Görüntüleme Teknikleri / Radyoloji Programı önlisans mezunu olmak şartı ile 2 teknisyen alımı yapılacaktır.

Eczacı alımları sınav ile yapılacak olup; diğer alımlar için KPSS B grubu puan beyanı gerekmektedir.

Başvurular Başladı!

19 Nisan 2021 Resmi Gazete ilanı ile başlayan başvuru süreci; 15 gün süre sonunda mesai bitiminde sına erecektir. Başvuru işlemleri üniversite web sayfasından online olarak yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.