İzmir Büyükşehir Belediyesi 20 Şoför Alımı Yapıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi 20 Şoför Alımı Yapıyor
İzmir Büyükşehir Belediyesi 20 Şoför Alımı Yapıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başvuru Şartları

Başvurmak isteyenler TC vatandaşı olmalı, 40 yaşından gün almamalı, en az ilköğretim mezunu olmalı, askerlikle ilgisi bulunmamalı, mümkünse en az 1 yıldır İzmir’de ikamet ediyor olmalıdır. Ayrıca güncel D veya E sınıfı ehliyetlere sahip olmak gerekir. 1 yıllık otobüs ya da kamyon kullanma deneyimi olanlar tercih edilecektir. Ayrıca adayların son 5 yıl içinde alkollü araç kullanmak, 100 ceza puanı gibi nedenlerle ehliyetine el konulmamış olmalıdır. Adayların belirli suçlardan sabıkasının olmaması da aranmaktadır. Şartları sağlayan adaylar ilana süresi içinde başvuru yapabilir. Alımlar İzelman tarafından yapılan değerlendirme sonucunda yapılacaktır. 

Başvurular Başladı

İşkur üzerinden yayınlanan ilana başvurular 02-04 Ocak 2020 tarihleri arasında alınacaktır. Yani başvuru yapmak isteyenler için başvurular bugün itibariyle alınmaya başlamıştır. Başvuru yapmak için İŞKUR üzerinden ‘’kurum dışı kamu işçi alımı’’ sekmesinden ilana ulaşmak mümkündür. İlan bugün yayınlanmıştır. Elektronik olarak ya da İşkur müdürlüklerine giderek başvuru yapmak mümkündür. Ayrıca 1 sayfalık CV personel@izelman.com.tr mail adresine gönderilmelidir.

İlan kapsamında yük taşımak için 20 şoför alımı yapılacaktır. Alınan kişiler İzelman bünyesinde çalışacak ve İzmir Büyükşehir Belediyesi kadrosunda daimi işçi olarak istihdam edilecektir.

Başvuruların değerlendirilmesi sonucunda uygun görülenler başvuruların bitiminden itibaren 1 hafta içinde ilan edilecektir.

İzmir Büyükşehir Belediyesi 20 Şoför Alımı Yapıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın