İzmir İzelman KPSS şartsız C sınıfı iş güvenliği uzmanı alımı

İzmir İzelman KPSS şartsız C sınıfı iş güvenliği uzmanı alımı

Güncel şekilde açıklanmış olan bilgilerde Kamu kurumu personel alımı dahilinde İzmir belediyesi izelman bünyesinde KPSS şartsız çalıştırılmak üzere KPSS şartsız C sınıfı iş güvenliği uzmanı alımı yapılacaktır.

C sınıfı iş güvenliği uzmanı alımı başvuru şartları


1.    İzelman genel hizmetler kurumu C sınıfı iş güvenliği uzmanı alımı
2.    İçin ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

3.    Kamu kurumu personel alımı dahilinde açıklanmış olan bilgilerde duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

4.    İzmir büyükşehir belediyesi kuruluşu olan izelman birimlerinde çalıştırılmak üzere personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

5.    KPSS şartsız C sınıfı iş güvenliği uzmanı alımı için duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

6.    İzelman genel hizmetler kurumu C sınıfı iş güvenliği uzmanı alımı için iş başvurusu yapacak olanların duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.


İzelman personel alımı başvuru bilgileri


•    Müfettiş alımı son başvuru tarihi 19.01.2022 olarak açıklandı.

•    Başvuruların aşağıda bulunan link üzerinden yapılması gerekiyor.

Başvuru için tıklayınız

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.