Kafkas Üniversitesi Kamu Personel Alımı İlanı

Kafkas Üniversitesi Kamu Personel Alımı İlanı

Bilgileri yayınlanmış olan kamu personel alımı ilanları kapsamında Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü birimlerinde görevlendirilmek üzere hemşire alımı, ebe alımı, eczacı alımı ve diğer sağlık personeli alımı yapılacaktır.

Başvuru tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak. ve erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak.


KAFKAS ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI


Kadrolu sağlık personeli alımı için son başvuru tarihi 26.11.2021 olarak bildirildi.

Başvurular şahsen veya posta yoluyla KAFKAS ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI KAT: 2 KARS adresine gerçekleştirilecektir.

 

hastane.jpg

 


SAĞLIK PEERSONELİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


657 sayılı Kanunun 53’üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engeli bulunmamak ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı.

Hemşirelik Bölümüne eşdeğer diğer bölüm mezunları, hemşire unvanına başvuru yapamaz ve kişiler açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli.

Eczacı unvanına başvuran adayların ibraz ettiği diploma veya geçici mezuniyet belgelerinde (aslı gibidir onaylı sureti veya kare kodlu e-Devlet çıktısı ve transkript) diploma puanı bulunması ve araştırma yapma becerilerine sahip olmaları.

Aday sayısının kadro pozisyonu sayısından fazla olması durumunda bu pozisyon için adayların mezuniyet notu yüksek olandan başlanarak sıralama yapılacaktır ve adayların proje temelli eğitim konularında deneyim sahibi olmaları.

Başvuru yapacakların kamu hastanelerinde en az 5 yıl patoloji bölümde çalışmış olmak ve belgelendirmesi ve etkili iletişim tekniklerine hakim olmaları gerekiyor.

Kamu hastanelerinde en az 5 yıl Makroskopi inceleme yapmış olmaları, kriz yönetimi becerisine ve temsil yeteneğine sahip olmaları ve moleküler Patoloji kurs belgesine sahip olmak ve belgelendirmek.


ÜNİVERSİTE İŞ İLANLARI İÇİN İSTENİLEN BELGELER


Başvuru Dilekçesi

Başvuru Formu

1 adet fotoğraf

2020 yılı KPSS sonuç belgesi

Nüfus cüzdan fotokopisi

Diplomanın önlü arkalı fotokopisi veya Mezuniyet Belgesinin Karekodlu e-Devlet Çıktısı

Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.