Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Büro Personeli Alacak

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Büro Personeli Alacak
Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Büro Personeli Alacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Resmi Gazate’de yayımlanan ilana göre Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi üniversite bünyesinde görev yapmak üzere 1 büro personeli olarak istihdam edilecektir.

Adaylarda aranan nitelikler

Türk vatandaşı olmak, En az Lisans mezunu olmak, KPSSP3 puan türünden geçerli bir puanı olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesindeki şartları taşıyor olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak, son bir yıl içinde sözleşmeli personel olarak istihdam edildiği kurumlarda sözleşmesi fesih edilmemiş olmak, Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek hastalığı veya bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak şartları aranmaktadır.

Ayrıca adaylarda;  Bilgisayar Mühendisliği bölümü lisans mezunu olmak, ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi İç Denetçi sertifikasına sahip olmak, Security Operations Center Analyst sertifikasına sahip olmak, Lisans sonrası bilişim alanında Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri sorumlusu olarak belgelendirmek koşuluyla en az 3 (Üç) yıl çalışmış olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli yeri ve tarihi

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar 18 Şubat 2020 tarihinden itibaren 15 gün içerisinde üniversitenin resmi internet adresinden temin edilecek başvuru formu ile beraber istenilen diğer belgelerle birlikte üniversiteye şahsen müracaat edeceklerdir.

Adaylardan istenen belgeler

Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, Diploma veya mezuniyet belgesi aslı ve fotokopisi, Lisans mezunları için 2018 KPSS (B) grubu KPSS P3 puanı esas alınacaktır. Ayrıca deneyim şartı istenilenlerin çalışma süreleri ve belgelerin asılları değerlendirilecektir, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi, 1 adet vesikalık fotoğraf, SGK Prim Dökümü( SGK hizmet dökümünde meslek kodu girilmeyen adaylar için çalıştıkları kurumdan alacakları çalışma belgesiyle meslek kodunu belgelendireceklerdir. Farklı meslek kodu bulunan adayların çalışma belgeleri kabul edilmeyecektir.) ve İş Deneyim Belgesi, Sertifika, Katılım Belgesi, Eğitim Belgesi istenmektedir.

Daha detaylı bilgi ve başvuru kılavuzu için lütfen tıklayınız.

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Büro Personeli Alacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın