Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Sürekli İşçi Alımı Yapacak

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Sürekli İşçi Alımı Yapacak
Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Sürekli İşçi Alımı Yapacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alım Yapılan Pozisyonlar

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi yayınladığı ilan ile 3 güvenlik görevlisi ile 2 temizlik görevlisi alımı yapacağını açıkladı. İşçiler daimi işçi statüsünde istihdam edilecek.

Başvuru Şartları 

Başvuru yapacak adayların Türk vatandaşı olmaları ve 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Adayların terör örgütleri ile iltisaklı ya da irtibatlı olmaması gerekmektedir.

Kamu haklarından yoksun olanların başvuruları da kabul edilmeyecektir. Erkek adayların da askerlik ile ilişiklerinin bulunmaması gereklidir. Askerliğin yapılmış olması ya da tecilli veya muaf olunması gerekmektedir. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumu tarafından bağlanmış olan malullük ya da yaşlılık gibi aylıkların da bulunmaması gerekmektedir.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Başvuru yapacak adayların İŞKUR sistemine kayıtlı olması gereklidir. Zira ilan İŞKUR üzerinden yayınlandı ve başvurular da İŞKUR üzerinden alınacaktır. Sisteme kayıtlı olmayan adaylar en yakında İŞKUR şubesinden şahsen kayıt olabilecekleri gibi internet adresi üzerinden de kayıt olabilirler. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra ilana başvuru yapılmalı ve orda istenen evraklar istenilen adrese teslim edilmelidir.

Başvuru yapacak adayların bilgi ve belgeleri doğru bir şekilde vermesi gerekmektedir. Aksi takdirde atamaları yapılmayacağı gibi kişi hakkında da adli ve idari işlemler yapılacaktır. Bu nedenle başvuruların son anda kontrol edilmesinde fayda vardır.

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Sürekli İşçi Alımı Yapacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın