Kalkınma Ajansı 4 Branş 6 Personel Alıyor

Kalkınma Ajansı 4 Branş 6 Personel Alıyor

Mevlana Kalkınma Ajansı yaptığı açıklamada alınacak 6 personelin İç Denetçi, Uzman, Destek Personeli ve Hukuk Müşaviri olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtti.

Mevlana Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 6 personelin 1 İç Denetçi, 3 Uzman, 1 Destek Personeli ve 1 Hukuk Müşaviri olarak kurum bünyesinde görevlendirileceği belirtiliyor.

Adaylarda aranan genel şartlar

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsalar bile belirli suçlardan hükümlü bulunmamak, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak, Görevini devamlı yapmaya engel bir durumu olmamak ve  Askerlikle ilgisi bulunmamak (yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak) şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli ve zamanı

Adaylar için başvurular 8 Haziran 2020 tarihinde başlayacak ve 19 Haziran 2020 tarihi saat 23:59’a kadar devam edecektir. Başvurular sadece başvuru kılavuzunda belirtilen internet sitesinden yapılacaktır. Bu sitede bulunan başvuru formu eksiksiz bir şekilde doldurulacaktır. 

Adaylardan istenen belgeler

Başvuru formu, Özgeçmiş ve fotoğraf, Öğrenim diploması veya mezuniyet belgesi, KPSS sonuç belgesi, İş tecrübesi gösterir belge, YDS / e-YDS sonuç belgesi ya da buna denk kabul edilen uluslararası geçerliliği bulunan yabancı dil belgesi, Son 1 ay içinde alınmış Adli sicil kaydı, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve İç Denetçi için geçerli İç Denetim Sertifikası istenmektedir.

Sınav şekli ve zamanı

KPSS puan sıralamasına göre yapılan Puan sıralaması listesinden, alım yapılacak öğrenim dallarının her biri için belirlenen pozisyon sayısının beş katı aday çağrılacak şekilde, yarışma sınavına katılabilecekler belirlenecek ve Mevlana Kalkınma Ajansı internet sitesinde ilan edilecektir.

Yarışma sınavı tarihleri ve yeri daha sonra ajansın internet sitesinden duyurulacak olup adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.