Kamu Güvenlik İlanları İle Sınavsız Personel Alımı Yapılacak

Kamu Güvenlik İlanları İle Sınavsız Personel Alımı Yapılacak

Güncel güvenlik alımı ilanları ile birlikte bildirilmiş duyurularda Bursa belediyesi içerisinde görevlendirilmek üzere 20 özel güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Bursa belediyesi işçi alımı için iş başvurusu gerçekleştirmek isteyenlerin lise mezunu olması, kamusal olarak gerekli olan haklardan mahrum bırakılmamış olmaları ve vardiyalı çalışabilmesi gerekiyor.


KAMU GÜVENLİK ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    Kestel belediyesi personel alımı son başvuru tarihi 05.12.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Başvuru işlemleri için tüm adayların aşağıda yazılı olan kurum mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

kesbeltas@gmail.com

 

bursa-guvenlik-alim.jpg

 


SINAVSIZ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Bütün başvuru yapacak olan kişilerin kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, diğer üst yönetim tarafından talep edilen işlerin yapılması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

2.    Kamu güvenlik alımı için görev almak isteyenlerin araştırmacı, yenilikçi ve çözüm odaklı olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Gürsu ilesinde ikamet ediyor olmaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

3.    Tüm başvuru yapacakların 35 yaşından büyük olmamaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, yoğun iş ortamında çalışmaya yatkın olmaları ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

4.    Kestel iş ilanları için çalışmak isteyenlerin İletişim becerileri kuvvetli olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, dış görünümüne özen göstermesi ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.