Kamu Hastanesi Ortalama 4300 TL Maaş Personel Alıyor

Kamu Hastanesi Ortalama 4300 TL Maaş Personel Alıyor

İSPER İstanbul Personel Yönetim A.Ş. İŞKUR üzerinden personel alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan personel alımı ilanına göre İSPER İstanbul Personel Yönetim A.Ş. Hastane bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 Kayıt görevlisi alımı gerçekleştirilecektir. İşte

Yayınlanan personel alımı ilanına göre İSPER İstanbul Personel Yönetim A.Ş. Hastane bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 Kayıt görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru yapacak adaylar için başvuruları onaylanan adaylar mülakatı da onaylandıktan sonra çalışmaya hak kazandıktan sonra ortalama maaşı 4300 TL olacaktır.

Başvuru Nasıl Gerçekleştirilecek, Şekli Ve Şekli

Başvuru yapmak isteyen adaylar başvuru kılavuzunda yer alan mail adresine Başvurularını gerçekleştirmek istediklerini beyan ederek başvurularını gerçekleştire bileceklerdir. Şahsen veya posta yolu ile yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvurular 23 Şubat 2021 Tarihinden itibaren başlamış olup 26 Şubat 2021 Tarihinde saat 17.00 da sona erecektir. aranan şartlar eksiz bir şekilde tamamlandıktan sonra başvurular gerçekleştirilebilecektir.

Adaylarda Arnan Şartlar Ve Kontenjan Bilgisi

En az lise ve dengi okullardan mezun olma, Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilen, hakla ilişiği iyi olan ve İstanbul İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olma şartları ile 1 kayıt görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.