Kamu İnşaat Mühendisi Alımı Güncel İlanları

Kamu İnşaat Mühendisi Alımı Güncel İlanları

Güncel iş ilanları ile beraber bildirisi açıklanan duyurularda Aydın belediyesi içerisinde görevlendirilmek üzere KPSS şartsız inşaat mühendisi alımı gerçekleştirilecek.

Son dakika olarak bildirilen iş ilanlarına başvuru gerçekleştirmek isteyenlerin 18-50 yaş aralığında bulunması, medeni haklarını kullanma yetisine sahip olmaları, fakültelerin gerekli bölümlerinden mezun olmuş olmaları ve Aydın il sınırları içerisinde yaşıyor olması gerekiyor.


KAMU İNŞAAT MÜHENDİSİ ALIMI BİLGİLERİ


•    KPSS'siz belediye mühendis alımı son başvuru tarihi 29.11.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Başvuru yapacak kişilerin belediye başkanlığı hizmet binasına şahsen başvurmaları gerekiyor.

•    Ramazan Paşa Mahallesi İstiklal Caddesi No: 1 Efeler - Aydın

•    Telefon Bilgisi: 0 256 213 40 09

 

kamu-guncel-insaat-muhendis-alim.jpg

 


GÜNCEL MÜHENDİS ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Güncel kamu personel alımı ilanları doğrultusunda duyurusu gerçekleştirilen alım bilgisinde yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2.    Aydın büyükşehir belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere KPSS şartsız inşaat mühendisi alımı için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3.    Güncel Kamu İnşaat Mühendisi Alımı İlanları için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4.    Aydın iş ilanları geneli için açıklanan duyurulara iş başvurusu yapmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

5.    Belediye personel alımı için kişilerin 18 ile 50 yaş arasında olması, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olması ve duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.