Kamu işçi alımı ilanı ile depo personeli alımı yapılacak

Kamu işçi alımı ilanı ile depo personeli alımı yapılacak

Kamu işçi alımı ilanı dahilinde duyurulmuş güncel personel alımı bilgilerinde Mersin belediyesi birimlerine daimi depo personeli alımı yapılacak.

Kamu depo personeli alımı başvuru şartları

 

1.    Bütün başvuru sahiplerinin SRC belgelerinin olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, gerektiğinde belirli zamanlarda büro ve evrak işlerini takip edebilmeli ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

2.    Mersin iş ilanları için çalışmak isteyenlerin en az lise mezunu olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, kimyevi maddelere karşı alerjisi olmaması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

3.    Mersin belediyesi işçi alımı için görev almak isteyenlerin, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

4.    Depo personeli alımı için iş başvurusu yapacak olanların devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi gerekiyor.


Mersin belediyesi personel alımı başvuru bilgileri


•    Kamu personel alımı son başvuru tarihi 25.01.2022 olarak açıklandı.

•    Başvurular aşağıda bulunan adrese şahsen iş başvurusu yapılacaktır.

•    Çankaya mahallesi İstiklal caddesi no: 65 Mersin

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.