Kamu KPSS İstenmeden Memur Alımı Yapılacak

Kamu KPSS İstenmeden Memur Alımı Yapılacak

Memur alımı son dakika ilanları ile birlikte açıklanan bilgilerde İstanbul belediyesi iştiraki olan İSPER içerisinde çalıştırılması için 2 tane destek personeli alımı gerçekleştirilecek.

İstanbul memur alımı iş başvurusu gerçekleştirmek isteyen vatandaşların 2 yıllık ön lisans mezunu olması, büro yönetimi ve ofis görevlerinde deneyimli olmaları ve 20 ile 30 yaş arasında bulunmaları gerekiyor.


KPSS ŞARTSIZ MEMUR ALIMI


•    Personel yönetim müdürlüğü eleman alımı son başvuru tarihi 29.11.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Bütün adaylar başvurularını aşağıda yazılı olan internet sitesi üzerinden yapması gerekmekte.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

Telefon Bilgisi: 444 77 33

 

kpss-sartsiz-memur-alimi.jpg

 


KAMU KURUMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Son dakika memur alımı ilanları genelinde açıklaması yapılan bilgilerde yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2.    İstanbul büyükşehir belediyesi kuruluşu olan İSPER bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 destek personeli alımı ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3.    Kamu Kurumuna KPSS Şartsız 2 Destek Memuru Alımı için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4.    İstanbul iş ilanları kapsamında iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin en az 2 yıllık önlisans mezunu olmaları ve personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

5.    Belediye personel alımı için görev almak isteyenlerin büro yönetimi ve ofis işlerinde tecrübeli olmaları ve 20 ile 30 yaş aralığında bulunmaları ve resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.